Zestawienie danych – Konfiguracja

|
ID: 778305350
|
Kategorie: Konfiguracja
Nie tylko kawa jest 2w1

Aby przejść do zestawienia danych w systemie Ifirma należy najechać na swój login a następnie kliknąć w ikonkę Konfiguracja.

Zestawienie danych (firmy użytkownika)


 
W tym miejscu widoczne są dokonywane zmiany danych firmy: nazwy firmy, nazwy skróconej lub zmiany adresu przez użytkownika. Tylko przy zmianie danych firmy i wybraniu pierwszej opcji zmieniły się dane firmy serwis wyświetli informacje z jakim dniem, miesiącem i rokiem dokonano zmiany, do kiedy obowiązywała zmiana i jakie dane zostały zmienione.

Wybierając drugą opcję przy zmianie danych adresowych poprawiam błędnie wprowadzone dane serwis zaktualizuje dane wstecz, ale nie będzie widocznego zapisu tej operacji.

Jeżeli błędnie wprowadzimy daty lub dane firmy, to można dokonać usunięcia wprowadzonych danych wybierając w kolumnie Operacje opcję usuń. Opcja usunięcia może być nieaktywna w sytuacji gdy użytkownik wystawił faktury sprzedaży po zmianie danych w serwisie. W przypadku kiedy firma nie zmieniała danych wtedy opcja nie będzie w ogóle widoczna.

Dowiedz się również jak zmienić dane firmy, dodać rachunek bankowy czy filię firmy.

 

Autor: Marzena Łukasik – ifirma.pl

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce