Jak stworzyć listę towarów i usług

|
ID: 778304623
|
Kategorie: Faktury
Nie tylko kawa jest 2w1
Lista standardowych towarów i usług pozwala na łatwe zarządzanie bazą towarów i przyśpiesza procedurę wystawiania faktur. Wprowadzone dane będą dostępne w rozwijanym menu podczas wystawiania faktury. Wystarczy, że zaczniesz pisać, lub użyjesz czytnika kodów paskowych, a dane uzupełnią się automatycznie.

Dodawanie towarów i usług

Aby stworzyć listę towarów i usług:

  1. Przejdź do zakładki FakturyTowary i usługi
  2. Kliknij + dodaj towar lub usługę


Dodawanie towarów i usług do listy

  1. Uzupełnij informacje dotyczące towaru lub usługi. Obowiązkowe pola do wypełnienia to Identyfikator (służy do rozpoznawania/wyszukiwania towaru lub usługi np. podczas wystawiania faktury), Nazwa towaru/ usługi (uzupełniana na fakturze) oraz typ wpisu (należy zaznaczyć checkboxa Towar lub Usługa)

Dodawanie towarów przy pomocy czytnika kodów

Użytkownicy korzystający z czytnika kodów kreskowych mogą użyć go do wprowadzenia towaru. Wówczas dane dotyczące identyfikatora, nazwy oraz nazwy na paragonie zostaną uzupełnione automatycznie.

Kliknij, aby przejść do instrukcji dodawania towarów przy pomocy czytnika kodów.

Lista towarów i usług – Lista kontrahentów w systemie IFIRMA – video

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce