Integracja eSklep Home.pl z IFIRMA

|
ID: 778305452
|
|

Czym jest eSklep?

eSklep od home.pl to kompleksowe narzędzie przeznaczone do efektywnego prowadzenia sprzedaży online. To platforma, która umożliwia łatwe i intuicyjne zarządzanie sklepem internetowym. Dzięki eSklepowi możesz w prosty sposób dodawać produkty do swojej oferty, tworzyć atrakcyjne opisy oraz prezentować je za pomocą pięknych zdjęć. To narzędzie daje również możliwość projektowania dedykowanych sklepów internetowych, co pozwala dostosować stronę do unikalnych potrzeb i stylu działalności przedsiębiorstwa. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skutecznie rozwijać swoją obecność w sieci i zyskiwać nowych klientów, oferując im wygodne i atrakcyjne miejsce do dokonywania zakupów online. eSklep od home.pl to rozwiązanie stworzone z myślą o tym, aby ułatwić przedsiębiorcom start w e-commerce i skutecznie zarządzać swoją działalnością online.

 

Możesz zintegrować swój sklep z systemem księgowym IFIRMA, dzięki czemu sprawnie wystawisz różnego rodzaju faktury. Integracja przebiega w czterech prostych krokach:

1.W pierwszej kolejności zarejestruj się (lub zaloguj) do systemu ifirma.pl

2. Wybierz menu eCommerce ➡ Konfiguracja ➡ Dodaj


3. Z listy sklepów wybieramy

eSklep home.pl ➡ Dodaj


4.Uzupełnij niezbędne informacje, które zostały podzielone na trzy sekcje:

    • Konfiguracja sklepu – dane obejmują m.in. nazwę sklepu, adres url, login i hasło.
    • Opcje księgowania – należy zaznaczyć m.in. czy koszty wysyłki są/nie są przychodem firmy, domyślną stawkę VAT, datę sprzedaży, itp.
    • Ustawienia faktur – dzięki uzupełnieniu danych, takich jak seria numeracji, nie będziesz musiał wprowadzać ich każdorazowo przy zamówieniach.


Po uzupełnieniu danych, naciśnij zielony przycisk Zatwierdź.

Po udanej integracji, zamówienia z eSklep Home.pl znajdziesz w zakładce eCommerce ➡ Lista Zamówień.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy
Nie tylko kawa jest 2w1

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce