Integracja TrisoSHOP z IFIRMA

w Integracje IFIRMA Tagi: e-commerceIntegracjesklep internetowyTrisoSHOP

O TrisoSHOP 

TrisoSHOP stanowi zaawansowaną platformę handlu elektronicznego, dzięki której zarówno doświadczeni, jak i dopiero początkujący sprzedawcy internetowi mogą swobodnie przetestować swoje siły na rynku sprzedaży online. Wysoce intuicyjny panel administracyjny, z poziomu którego możliwa jest optymalizacja pod SEO, sprawia, że nawet bez rozbudowanego doświadczenia w tej dziedzinie użytkownicy są w stanie efektywnie zarządzać asortymentem swojego sklepu i zamówieniami poszczególnych klientów. 

Jednocześnie narzędzie to charakteryzuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz elastyczności, sprawny support czy wbudowane integracje. Opracowany system modułowy niesie za sobą korzyści przejawiające się w możliwości rozbudowywania indywidualnych funkcjonalności według zdefiniowanych potrzeb za pośrednictwem dodatkowych modułów. Większość z tych najbardziej podstawowych, niezbędnych do funkcjonowania całego sklepu, zawarta jest w cenie pakietów abonamentowych, co minimalizuje obawy przed występowaniem ukrytych opłat. 

TrisoSHOP zapewnia również integrację z porównywarkami, portalami aukcyjnymi czy hurtowniami, co staje się znaczącym argumentem dla sprzedawców zajmujących się dropshippingiem. Samo oprogramowanie można nabyć w systemie SaaS lub wybierając zakup w opłacie jednorazowej wraz z instalacją na własnym serwerze.

Integracja TrisoSHOP z IFIRMA

Wbudowana integracja TrisoSHOP z systemem księgowym IFIRMA umożliwa sprzedawcom wystawianie i opłacanie różnego rodzaju faktur, a także ich wydruk i mailową wysyłkę do klientów. Integracja przebiega w następujący sposób:

Rejestracja (zalogowanie się) w systemie ifirma.pl

Naciśnięcie przycisku “Dodaj” znajdującego się w zakładce eCommerce -> Konfiguracja.

Integracja TrisoSHOP

Wybranie z listy TrisoSHOP poprzez przycisk “Dodaj”.

Integracja TrisoSHOP

Uzupełnienie danych w trzyetapowym formularzu, tj.: informacji dot. konfiguracji sklepu, opcji księgowania, oraz ustawienia faktur, a na końcu naciśnięcie zielonego przycisku “Zatwierdź”.

Integracja TrisoSHOP
 

W celu uzyskania klucza API zaloguj się na swoje konto na platformie TrisoShop. W górnym pasku kliknij zakładkę Konfiguracja.


 

Wybierz zakładkę Klucze API.


 

Następnie kliknij opcję NOWY KLUCZ.


 

Tu należy wybrać klienta, możemy również opcjonalnie ograniczyć dostęp do konkretnego IP oraz wybrać poziom dostępu. Kopiujemy wygenerowany klucz i zatwierdzamy.


 

Skopiowany klucz wprowadź w odpowiednią rubrykę na koncie w ifirma.pl. Po uzupełnieniu wszystkich potrzebnych danych, wykonaj test połączenia. Jeśli wypadnie pomyślnie naciśnij Zatwierdź.

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły