Integracja TrisoSHOP z IFIRMA

|
ID: 778305448
|
|
Nie musisz czytać pomocy

Czym jest TrisoSHOP?

TrisoSHOP to nowoczesna platforma handlu elektronicznego specjalnie zaprojektowana dla sklepów internetowych, które działają w modelu B2C (Business to Consumer).
Wysoce intuicyjny panel administracyjny, z poziomu którego możliwa jest optymalizacja pod SEO, sprawia, że nawet bez rozbudowanego doświadczenia w tej dziedzinie użytkownicy są w stanie efektywnie zarządzać asortymentem swojego sklepu i zamówieniami poszczególnych klientów. 

Jednocześnie narzędzie to charakteryzuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz elastyczności, sprawny support czy wbudowane integracje. Opracowany system modułowy niesie za sobą korzyści przejawiające się w możliwości rozbudowywania indywidualnych funkcjonalności według zdefiniowanych potrzeb za pośrednictwem dodatkowych modułów. Większość z tych najbardziej podstawowych, niezbędnych do funkcjonowania całego sklepu, zawarta jest w cenie pakietów abonamentowych, co minimalizuje obawy przed występowaniem ukrytych opłat. 

TrisoSHOP zapewnia również integrację z porównywarkami, portalami aukcyjnymi czy hurtowniami, co staje się znaczącym argumentem dla sprzedawców zajmujących się dropshippingiem. Samo oprogramowanie można nabyć w systemie SaaS lub wybierając zakup w opłacie jednorazowej wraz z instalacją na własnym serwerze.

Integracja TrisoSHOP z IFIRMA

Wbudowana integracja TrisoSHOP z systemem księgowym IFIRMA umożliwa sprzedawcom wystawianie i opłacanie różnego rodzaju faktur, a także ich wydruk i mailową wysyłkę do klientów. Integracja przebiega w następujący sposób:

Rejestracja (zalogowanie się) w systemie ifirma.pl

Naciśnięcie przycisku “Dodaj” znajdującego się w zakładce eCommerce -> Konfiguracja.

Integracja TrisoSHOP

Wybranie z listy TrisoSHOP poprzez przycisk “Dodaj”.

Integracja TrisoSHOP

Uzupełnienie danych w trzyetapowym formularzu, tj.: informacji dot. konfiguracji sklepu, opcji księgowania, oraz ustawienia faktur, a na końcu naciśnięcie zielonego przycisku “Zatwierdź”.

Integracja TrisoSHOP
W celu uzyskania klucza API zaloguj się na swoje konto na platformie TrisoShop. W górnym pasku kliknij zakładkę Konfiguracja.


Wybierz zakładkę Klucze API.


Następnie kliknij opcję NOWY KLUCZ.


Tu należy wybrać klienta, możemy również opcjonalnie ograniczyć dostęp do konkretnego IP oraz wybrać poziom dostępu. Kopiujemy wygenerowany klucz i zatwierdzamy.


Skopiowany klucz wprowadź w odpowiednią rubrykę na koncie w ifirma.pl. Po uzupełnieniu wszystkich potrzebnych danych, wykonaj test połączenia. Jeśli wypadnie pomyślnie naciśnij Zatwierdź.

Po udanej integracji, zamówienia z TrisoSHOP znajdziesz w zakładce eCommerce ➡ Lista Zamówień.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce