Integracja SOTE z IFIRMA

|
ID: 778305447
|
|
Nie tylko kawa jest 2w1

Czym jest Sote.pl?

Sote to jeden z popularniejszych systemów zarządzania treścią oparty o model SaaS, który, dostarczając użytkownikom specjalistyczne oprogramowanie, pozwala im prowadzić własne sklepy internetowe. Opłacając wyznaczony abonament, sprzedawca zyskuje dostęp do rozbudowanego panelu uruchamiającego sklep online. Potrzebna jest wyłącznie wykupiona domena oraz hosting. 

Oprogramowanie jest obecnie dostępne w jednej wersji gwarantującej dostęp do pełnego pakietu funkcji. Jednak dodatkowo istnieje szansa wykupienia ze specjalnego sklepu opcjonalnych modułów. Sote charakteryzuje znaczna łatwość obsługi, rozsądna cena, intuicyjny panel administracyjny, bogaty wybór szablonów graficznych, zapewniona pomoc techniczna, a także możliwość prowadzenia sprzedaży międzynarodowej. 

Narzędzie to jest szczególnie pomocne dla mniej doświadczonych osób, które pragną szybko i tanio otworzyć własny sklep internetowy. Jak twierdzą sami twórcy Sote, jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich biznesów, dające szansę na samodzielne tworzenie, konfigurowanie oraz obsługiwanie wirtualnej sprzedaży.  

Integracja Sote z IFIRMA

Integracja IFIRMA z Sote pozwala sprzedawcom wystawiać róznego rodzaju faktury i rachunku oraz wysyłać je bezpośrednio na pocztę elektroniczną klientów. Jak zintegrować swój sklep z systemem księgowym?

Zarejestruj / zaloguj się w serwisie ifirma.pl

Następnie przejdź do zakładki eCommerce -> Konfiguracja i naciśnij przycisk Dodaj.

Integracja Sote

Spośród dostępnych opcji wybierz SOTE przyciskiem Dodaj.

Integracja Sote

Uzupełnij niezbędne dane, które zostały podzielone na trzy segmenty:

  • Konfiguracja sklepu – Allegro – tj. nazwa firmy, logim, hasło, itp.
  • Opcje księgowania, np. sprzedaż zasięgowana bez faktury a limit kasy fiskalnej, 
  • Ustawienia faktur, m.in. wybór domyślnego księgowania netto/brutto.

 

Do połączenia Sote z ifirmą, dodatkowo potrzebne jest włączenie API w panelu administracyjnym konta w Sote. W zakładce Konfiguracja ➡ administracja sklepem


Po kliknięciu w zakładkę API zaznaczamy opcję Włącz WebApi.W zakładce Konfiguracja ➡ administracja sklepem ➡ Administratorzy konieczne jest utworzenie osobnego konta administratora z uprawnieniami dostępu do WebAPI.
Dane widoczne na platformie Sote należy wprowadzić na koncie w ifirmie. Po uzupełnieniu wszystkich pozostałych danych, wykonaj test połączenia. Jeśli wypadnie pomyślnie, zatwierdź zmiany.

Integracja Sote
 

Po udanej integracji, zamówienia z SOTE znajdziesz w zakładce eCommerce ➡ Lista Zamówień.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie tylko kawa jest 2w1

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce