Integracja Shopify z IFIRMA

|
ID: 778305446
|
|
Nie tylko kawa jest 2w1

Czym jest Shopify?

Shopify to zaawansowana platforma e-commerce stworzona specjalnie dla małych i średnich sklepów internetowych. Oferuje kompleksową obsługę procesu sprzedażowego, rozpoczynając od dodawania produktów do sklepu, umożliwiając bezpieczne płatności oraz zarządzanie zamówieniami, aż po efektywną wysyłkę towarów. Platformę wykorzystuje obecnie ponad 1 700 000 firm na całym świecie, co dowodzi jej popularności i skuteczności jako narzędzia do prowadzenia biznesu online.

Integracja Shopify z IFIRMA

Integracja Shopify z systemem księgowym IFIRMA pozwala sprzedawcy wystawiać różnego rodzaju faktury i rachunki, a także wysyłać je bezpośrednio do klientów za pomocą e-maila. Taka integracja przebiega w prostych krokach.

Rejestracja (logowanie) w serwisie ifirma.pl

Przejście do zakładki eCommerce ➡ Konfiguracja i wybranie przycisku Dodaj.

Integracja Shopify

Wybierz Shopify spośród dostępnej listy integracji i naciśnij przycisk “Dodaj”.

Integracja Shopify

Uzupełnij dane dotyczące: konfiguracji sklepu, opcji księgowania, ustawienia faktur i naciśnij “Zatwierdź”.

Integracja Shopify
 

Po udanej integracji, zamówienia z Shopify znajdziesz w zakładce eCommerce ➡ Lista Zamówień.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce