Reklamacje

|
ID: 778304831
|
Kategorie: Regulaminy
Nie musisz czytać pomocy

Procedura reklamacyjna pozwala na szybkie oraz skuteczne rozwiązanie problemu. Dążymy do rozwiązywania każdej wątpliwości tak szybko jak to możliwe, dlatego prosimy o kontakt na adres mailowy reklamacje@ifirma.pl.

Zgłoszenie reklamacyjne należy wysłać z adresu mailowego wskazanego w koncie Użytkownika jako adres do kontaktu i zawierać imię i nazwisko osoby składającej reklamację, jak również dokładny opis i powód reklamacji.

Każdą reklamację postaramy się rozwiązać w możliwie najkrótszym terminie, lecz nie dłuższym niż to wynika z obowiązującego Prawa Telekomunikacyjnego.

W celu dostarczenia Państwu terminowej oraz dokładnej odpowiedzi, prosimy o:

  • przedstawienie wszystkich ważnych faktów, które mają związek ze sprawą,
  • przekazanie całej dokumentacji, która ma związek z reklamacją (korespondencja mailowa lub zapis rozmów z konsultantem),
  • umieszczenie loginu oraz adresu mailowego,
  • wysłanie reklamacji na adres mailowy reklamacje@ifirma.pl.
Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie tylko kawa jest 2w1

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce