Regulamin stosowania kodów rabatowych na usługi biura rachunkowego ifirma.pl

|
ID: 778304825
|
Kategorie: Regulaminy

1. Wstęp

Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z Kuponów Rabatowych udzielonych Klientom przez Parterów Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego ifirma.pl na podstawie Regulaminu Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego ifirma.pl opublikowanym na stronach WWW Serwisu ifirma.pl.


2. Słowniczek pojęć używanych w Regulaminie:

 • Operator
  IFIRMA SA właściciel Serwisu ifirma.pl świadczący usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl
 • Serwis (ifirma.pl)
  Serwis internetowy, za pomocą którego IFIRMA SA świadczy usługę dostępu do aplikacji służącej do prowadzenia Księgi przychodów i rozchodów przez Internet
 • Biuro Rachunkowe
  Biuro Rachunkowe ifirma.pl świadczące usługi księgowe w oparciu o Serwis ifirma.pl w zakresie, o których mowa w punkcie 4 Regulaminu korzystania z usług Biura Rachunkowego ifirma.pl dostępnego na stronach WWW Serwisu ifirma.pl. Zwane także dalej Biurem.
 • Abonament
  miesięczna opłata za usługę Biura Rachunkowego ifirma.pl, którą Klient płaci na rzecz operatora Serwisu IFIRMA SA
 • Partner
  spółka lub osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, która uczestnicząc w Programie Partnerskim promuje usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl oraz otrzymuje prowizję za pozyskanych Klientów.
 • Klient
  podmiot, który zarejestrował się z Serwisie ifirma.pl i skorzystał z usług Biura Rachunkowego ifirma.pl.
 • Okresy rozliczeniowe i rabaty
  opłata za usługę Biura pobierana jest od Klientów z dołu, zgodnie z cennikiem usług opublikowanym na stronie WWW Serwisu, w której Operator określił warunki i wysokość odpłatności za usługi Biura.
 • Podstawa naliczania prowizji
  podpisanie umowy na świadczenie usług Biura Rachunkowego ifirma.pl przez Klienta pozyskanego przez Partnera.
 • Kupon Rabatowy
  przydzielany Klientom Partnerów w formie elektronicznego Kodu Promocyjnego lub Zdrapki. Uprawnia Klienta do skorzystania z jednorazowego upustu kwotowego w wysokości 50 zł netto na usługi Biura w pierwszym miesiącu korzystania z usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl.
 • Kod Promocyjny
  zestaw indywidualnie przypisanych Kodów w formacie pliku CSV przydzielanych Partnerowi, dystrybuowany pośród Klientów Partnera, uprawniający Klientów do skorzystania z rabatu na usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl.
 • Zdrapka
  zadrukowany Kod pod warstwą ścieralną przydzielony Partnerowi, dystrybuowany pośród Klientów Partnera, uprawniający Klientów do skorzystania z rabatu na usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl.
 • Program Partnerski
  Program Partnerski Biura Rachunkowego ifirma.pl, służący promowaniu usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl oraz pozyskiwaniu nowych Klientów na usługi Biura Rachunkowego oferowane przez Organizatora przez Partnerów, opublikowanym na stronach WWW Serwisu ifirma.pl

3. Warunki korzystania z rabatu

3.1. Operator zobowiązuje się do udzielenia Klientowi pozyskanemu przez Partnera Programu Partnerskiego rabatu na usługi Biura Rachunkowego Serwisu ifirma.pl zgodnie z zasadami opisanymi w niniejszym Regulaminie.

3.2. Kupon Rabatowy rozdawany jest Klientom poprzez Partnerów Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego ifirma.pl w postaci Kodu Promocyjnego lub Zdrapki.

3.3. Kupon Rabatowy uprawnia Klienta Partnera do jednorazowego rabatu w wysokości 50 zł netto na usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl w pierwszym miesiącu korzystania z usługi Biura Rachunkowego ifirma.pl, po zarejestrowaniu się w Serwisie i podpisaniu umowy z Operatorem.

3.4. Aby skorzystać z przekazanego przez Partnera Kuponu Rabatowego należy podczas rejestracji w Serwisie, wpisać Kod, czyli podany ciąg znaków w polu „Kod Rabatowy”. Klient może wpisać Kod przez okres 5 dni od momentu rejestracji w Serwisie.

3.5. Ważność Kuponów Rabatowych jest nieograniczona czasowo.

3.6. Każdy Kupon Rabatowy może być użyty tylko raz przez tylko jednego Klienta.

3.7. Kupony Rabatowe nie sumują się ze sobą. Korzystając z usług Biura
Rachunkowego Klient może wykorzystać tylko jeden Kupon Rabatowy.

3.8. W momencie rejestracji w Serwisie wpisanie przez Klienta Kodu z Kuponu Rabatowego oznacza zaakceptowanie przez Klienta warunków niniejszego Regulaminu i jednocześnie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych Klienta przez Organizatora, w celu dokonania rozliczeń pomiędzy Organizatorem a Partnerem oraz w celu dokonania rozliczeń pomiędzy
Operatorem i Klientem objętym owym rabatem.

3.9. Skorzystanie z otrzymanego Kuponu Rabatowego zależy od Klienta. Klient ma
możliwość nieskorzystania z przekazanego Kuponu Rabatowego, w takiej sytuacji wystarczy nie wpisywać przekazanego Kodu podczas rejestracji w Serwisie ifirma.pl.

3.10. Wpisanie Kodu w wymienionym w ust. 4 polu spowoduje obniżenie opłaty za usługi Biura o kwotę przydzielonego rabatu w pierwszym miesiącu korzystania z usługi Biura Rachunkowego.

3.11. Partner decyduje o sposobie rozdawania Kuponów Rabatowych pośród swoich Klientów. Operator nie ponosi odpowiedzialności za wybrany sposób dystrybucji Kuponów Rabatowych przez Partnera.

3.12. Kupon Rabatowy nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości ani w części oraz nie może zostać zwrócony Operatorowi.

3.13. Kupony Rabatowe rozdawane przez Partnerów nie mogą być wykorzystane przez obecnych Klientów Biura Rachunkowego ifirma.pl.

3.14. Wszelkie kwestie nieprzewidziane niniejszym Regulaminem reguluje Regulamin korzystania z usług Biura Rachunkowego ifirma.pl opublikowany na stronie Serwisu.

3.15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu.


4. Postanowienia końcowe

4.1. Administratorem danych osobowych Partnera/Klienta jest IFIRMA SA z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241G, we Wrocławiu (Kod pocztowy: 53-234).

4.2. Dane przetwarzane są w celu dokonania rozliczeń pomiędzy Operatorem a
Partnerem/Operatorem a Klientem z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa, zgodnie z polityką bezpieczeństwa informacji IFIRMA SA.

4.3. Każdemu przysługuje prawo wglądu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce