Jak pobrać historię kodów ubezpieczenia społecznego?

|
ID: 778305315
|
Nie musisz czytać pomocy

Pobieranie historii kodów ubezpieczenia społecznego

Płatnicy składek ZUS mogą na ZUS PUE pobrać historię kodów ubezpieczeń społecznych i tym samym sprawdzić okresy podlegania składkom preferencyjnym.

Aby pobrać historię należy po zalogowaniu na konto wybrać następujące ustawienia:

  • Z menu głównego wybrać zakładkę „Płatnik” (oznaczone na grafice nr 1), a następnie z menu po lewej stronie „Osoby zgłoszone do ubezpieczeń” (nr 2)

 


 

Na liście ubezpieczonych (gdy firma zatrudnia pracowników, to na liście znajdują się i pracodawca i pracownicy) zaznaczyć swoje dane i wybrać „Dane ubezpieczonego”.

Następnie, na stronie z danymi ubezpieczonego wybrać zakładkę „Ubezpieczenia” (nr 3), i zapisać je (nr 4) na swoim komputerze w formacie PDF oraz XLS.


 

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce