Archiwum czatów – Konfiguracja

|
ID: 778305351
|
Kategorie: Konfiguracja

WAŻNE!

W Archiwum czatów uwzględnione będą tylko te rozmowy na czacie, które zostały rozpoczęte będąc zalogowanym w ifirma.pl.

 

W zakładce Konfiguracja ➡ Archiwum chatów – Użytkownik ma możliwość ponownego zapoznania się z prowadzoną rozmową na czacie z konsultantem BOK serwisu ifirma.pl. Zapisy rozmów w archiwum czat pojawiają się dnia następnego po dniu, w którym została przeprowadzona rozmowa.

Dodatkową opcją w archiwum czat jest możliwość nadania tytułu rozmowy, który pozwala uporządkować tematy omawiane z konsultantami na czacie. Można tego dokonać, wybierając opcję edytuj (ikona kwadratu z długopisem).

Następnie wprowadzamy informacje o prowadzonym temacie, który pozwoli nam w przyszłości odnaleźć odpowiednie informacje dotyczące rozmowy na czacie z konsultantem.


 

Po zatwierdzeniu wprowadzony temat rozmowy będzie widoczny w archiwum czat przy dacie prowadzenia rozmowy.


 

Obok każdego zapisu rozmowy znajduje się gwiazdka, jej oznaczenie powoduje przesunięcie zapisu na górę listy, dzięki czemu można segregować zapisy według ich ważności dla Użytkownika.

W przypadku, gdy w archiwum czatów znajduje się większa ilość zapisanych rozmów, aby odnaleźć wcześniejsze rozmowy, należy paskiem przewijania zjechać na dół.

Następnie będzie możliwość zmiany strony.

 

Użytkownicy serwisu ifirma.pl mogą zadawać pytania za pośrednictwem komunikatora czat ze swojego konta.

Aby połączyć się na czat z konsultantem, należy po zalogowaniu się na konto, w prawym górnym rogu wybrać Kontakt (prawy górny róg ekranu, obok loginu),

a następnie wybrać opcję Czat ifirma.pl.


 

W tej części dodatkowo mamy dostęp do archiwum czatów, które jest dostępne również w zakładce Konfiguracja ➡ Archiwum chatów.

Autor: Marzena Łukasik, Alicja Pasieczna – ifirma.pl

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie tylko kawa jest 2w1
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce