Regulamin hostingu w ifirma.pl

|
ID: 778304836
|

1. Niniejszy Regulamin określa warunki świadczenia usługi hostingu przez serwis ifirma.pl i należy go rozpatrywać łącznie z regulaminem ogólnym i umową o świadczeniu usług przez serwis ifirma.pl.

2. Warunkiem korzystania z usługi jest zgoda na wszystkie zapisy niniejszego Regulaminu.

3. Usługa hostingu (zwana dalej Usługą) jest funkcją serwisu świadczoną przez serwis ifirma.pl na rzecz Użytkownika zgodnie z parametrami usługi (parametry konta) określonymi na stronach serwisu ifirma.pl.

4. Użytkownik korzystający z Usługi w ifirma.pl w okresie testowym (beta testy) nie ponosi opłat za dostęp do Usługi.

5. Po zakończeniu okresu testowego, dane z testowego konta Użytkownika zostaną automatycznie przeniesione na konto produkcyjne, za którego utrzymanie serwis ifirma.pl pobiera opłaty według cennika usługi zamieszczonego na stronach serwisu ifirma.pl.

6. Operator serwisu ifirma.pl – Power Media S.A. – dołoży wszelkich starań, aby terminowo realizować Usługę, jednak Power Media S.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za następujące zdarzenia, które mogą zakłócić lub uniemożliwić świadczenie usługi hostingu:

  • awarie infrastruktury informatycznej, energetycznej lub systemów przetwarzania i przekazywania danych,
  • wypadków związanych z działaniem siły wyższej,
  • awarii oprogramowania.

7. Jeśli skutkiem wyżej wymienionych zdarzeń, niewykonanie Usługi spowoduje jakiekolwiek następstwa prawne wobec Użytkownika serwisu ifirma.pl, zrzeka się on możliwości dochodzenia jakichkolwiek odszkodowań czy rekompensat od Power Media S.A.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy
Nie tylko kawa jest 2w1

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce