ARCHIWUM Polecaj ifirma.pl i odbieraj nagrody

Użytkowniku! 1 marca 2023 roku promocja „Polecaj ifirmę i zbieraj nagrody” dobiegła końca!

Użytkownik serwisu ifirma.pl ma możliwość zbierania punktów w ramach promocji polegającej na poleceniu serwisu księgowości internetowej swoim znajomym, klientom, czy kontrahentom.

Za każdy miesięczny abonament opłacony przez pozyskanego użytkownika księgowości internetowej przysługuje jeden punkt. Zdobyte punkty można wymieniać na wybrane nagrody, jak m.in.: odtwarzacze mp4, bony upominkowe do sieci zakupowych w całej Polsce (Orlen, Apart, Sephora, Empik, H&M) oraz na darmowe abonamenty w ramach pakietu księgowości internetowej.

Użytkownik przed skorzystaniem z promocji powinien zapoznać się z Regulaminem promocji. Warto również zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie serwisu.

Jak zacząć?

Użytkownik serwisu ma możliwość powiadamiania znajomych o usłudze księgowości internetowej poprzez wysłanie mailowego zaproszenia do skorzystania z usług serwisu. Zaproszenie wysyłamy z zakładki Pulpit ➡ Usługi dla Ciebie ➡ Poleć ifirma.pl i odbieraj atrakcyjne nagrody.

Wysłanie zaproszenia jest bardzo proste – aby mail trafił na adres wybranej przez nas osoby wystarczy skorzystać z funkcji wyślij.Osoba, która otrzyma maila od użytkownika serwisu i założy konto w serwisie poprzez otrzymany link do rejestracji, automatycznie zostanie powiązana z osobą polecającą konto.

Gdzie śledzić przyjęte zaproszenia?

Ważne!

Informacja o przyjętym zaproszeniu przez nowego użytkownika serwisu będzie widoczna na koncie polecającego po tym jak osoba, która założyła konto i wpisała na nim login polecającego otrzyma fakturę za pierwszy opłacony abonament księgowości internetowej.

Przyjęte zaproszenia są widoczne na koncie polecającego w zakładce Pulpit ➡ Konfiguracja ➡ Promocje. W danej zakładce widać również bieżący stan punktów przyznanych użytkownikowi serwisu.

Jak zamienić punkty na miesięczny abonament księgowości internetowej?

W zakładce Pulpit ➡ Promocje ➡ Polecaj IFIRMĘ i zbieraj nagrody korzystamy z opcji Wybierz nagrodę.

Kolejno z listy dostępnych nagród wybieramy Miesięczny abonament, potwierdzając dokonany wybór checkboxem zatwierdź.

Zatwierdzenie funkcji spowoduje aktualizację zobowiązań na koncie użytkownika serwisu.


Kwota do zapłaty w zakładce Pulpit ➡ Konfiguracja ➡ Rozliczenia automatycznie zaktualizuje się na 0 zł za miesiąc, w którym użytkownik skorzystał z promocji.

Ważne!

Wymiana punktów na abonament dotyczy jedynie użytkowników księgowości internetowej, pozostali użytkownicy pakietów płatnych, jak biuro rachunkowe i Faktura+, czy bezpłatnie korzystający z fakturowania w serwisie mogą wymieniać punkty na pozostałe rzeczowe nagrody.

Gdzie wpisać login polecającego, jeżeli nowe konto nie zostało założone poprzez link otrzymany w wysłanym zaproszeniu?

Uwaga! Użytkownik ma 5 dni od założenia konta na uzupełnienie loginu polecającego na koncie.

Login można wpisać w dwóch miejscach. Pierwszy sposób to wpisanie loginu po zalogowaniu się na koncie w zakładce Pulpit:

Ta sama opcja widoczna jest w konfiguracji konta w zakładce Pulpit ➡ Konfiguracja ➡ Promocje:

Ważne!

Jeżeli osoba, której poleciliśmy księgowość internetową serwisu ifirma.pl założy konto nie korzystając z linku rejestracyjnego i po założeniu konta nie uzupełni loginu polecającego (na co ma 5 dni) to nie będzie możliwości skorzystania z promocji.

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły