ARCHIWUM – Wersja offline – wystawianie faktur bez dostępu do internetu

w ArchiwumJak zacząćUsługi dodatkowe


 
 

Aplikacja offline pozwala na wystawianie dokumentów księgowych bez dostępu do internetu. Aplikacja jest dostępna jako rozszerzenie w Chrome Web Store.
Uwaga! Wtyczka nie jest już wspierana przez przeglądarkę. Z rozszerzenia mogą nadal korzystać użytkownicy w ramach kontynuacji, nie jest ono dostępne dla nowych użytkowników.

 

Darmowy program do fakturowania offline

IFI offline działa w dwóch trybach. Pierwszym z nich jest działanie jako niezależna aplikacja fakturująca („Chcę tylko wystawiać faktury”). Drugi tryb daje możliwość synchronizacji dokumentów wystawionych offline, kiedy pojawi się połączenie z internetem.

Wyboru sposobu działania należy dokonać podczas pierwszego uruchomienia aplikacji.

Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją należy skonfigurować konto. W zależności od wybranego trybu działania, odbywa się to w obrębie aplikacji offline lub w serwisie ifirma.

Proces wystawiania i zarządzania dokumentami jest bardzo podobny do tego, który znamy z serwisu ifirma.pl. Należy zwrócić uwagę na konieczność synchronizacji dokumentów wystawionych offline, w momencie uzyskania dostępu do internetu. W przeciwnym wypadku wystawione faktury nie pojawią się w serwisie ifirma.pl na koncie użytkownika.

 

Link do aplikacji offline do wystawiania faktur: ifirma.pl – faktury offline.

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły