Pakiet – Biuro Rachunkowe

w OFERTA SERWISU

 

1. Założenie konta i podpisanie umowy

W przypadku usług Biura Rachunkowego ifirma.pl należy dokonać rejestracji konta wybierając od razu produkt: Biuro Rachunkowe bądź w trakcie korzystania z serwisu przejść na wskazany pakiet. Instrukcja jak tego dokonać dostępna jest tutaj.

Po dokonaniu wyboru wskazanego pakietu na adres e-mail będzie przesłany regulamin Biura, szkic umowy i informacje o dodatkowych danych.

2. Cennik

Aktualne ceny za usługi Biura Rachunkowego dostępne są w naszym cenniku. Są one uzależnione m.in. od formy rozliczania się, miesięcznej ilości dokumentów kosztowych, które byłyby przesyłane do Biura oraz ilości pracowników zatrudnionych w danym miesiącu. W naszej ofercie posiadamy trzy pakiety, ceny szacowane są następująco:

1. Pakiet dla ryczałtowców zwolnionych z VAT, bez obsługi pracowników – 149 zł netto.
2. Pakiet MINI – obejmujący obsługę księgową do 10 dokumentów kosztowych, bez obsługi pracowników – 175 zł netto.
3. Pakiet MIDI – obejmujący obsługę księgową do 30 dokumentów kosztowych, bez obsługi pracowników – 205 zł netto.

Istnieje możliwość rozbudowania pakietu MIDI o dodatkowe dokumenty – w tej sytuacji każdy dodatkowy dokument przekazywany elektronicznie powyżej 30 objętych abonamentem kosztuje 9 zł netto. Pakiety MINI i MIDI można rozbudować w zakresie obsługi pracowników – każdy pracownik będzie kosztował 17 zł netto. Dodatkowe opłaty związane z obsługą pracowników oraz innymi czynnościami wykonywanymi przez biuro rachunkowe wykazane są w cenniku w części Pełny cennik usług Biura rachunkowego.

3. Współpraca z księgową

Szczegóły współpracy należy ustalić z biurem rachunkowym. Zakres obowiązków po stronie Klientów, jak i Biura Rachunkowego widnieje regulaminie.

Od przydzielonej księgowej Użytkownik otrzymuje informacje, ile wynoszą należności do odpowiednich urzędów i do kiedy należy je opłacić. Księgowa/księgowy wysyła odpowiednie deklaracje do poszczególnych urzędów za Użytkownika.

4. Kontakt

Bezpośredni kontakt z biurem rachunkowym:
tel: 71 769-55-81
e-mail: br@ifirma.pl

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły