Jak zlecić weryfikację prowadzonej dokumentacji?

|
ID: 778304750
|
Kategorie: Usługi dodatkowe
Nie musisz czytać pomocy

Weryfikacja prowadzonej dokumentacji

Użytkownik może skorzystać z weryfikacji dwa razy w roku. Nasi księgowi sprawdzą prowadzoną dokumentację pod kątem jej poprawności. Przekażą też ewentualne uwagi.

Darmowa weryfikacja dokumentacji obejmuje użytkowników prowadzących w serwisie KPiR. Można z niej skorzystać za darmo, dwa razy w roku podatkowym. Przy rozliczeniu miesięcznym, weryfikacji podlega 1 miesiąc. Przy rozliczeniu kwartalnym – kwartał.

Jak to działa?

Aby zlecić nadzór techniczny, należy wysłać na adres bok@ifirma.pl wniosek o weryfikację, który będzie zawierał:

  • informację, że użytkownik zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu,
  • pliki do weryfikacji można pobrać z zakładki Pulpit w części Zobowiązania i prognozy należy ustawić odpowiedni miesiąc/rok, następnie wybrać opcję zbiorczy wydruk za poprzedni miesiąc.

Osoba weryfikująca w ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia sporządzi i przekaże Użytkownikowi e-mailem raport. W tym celu od strony administracyjnej zostanie utworzone subkonto, które umożliwi pełny wgląd w zapisy na koncie Użytkownika. Subkonto straci swoją ważność po 3 dniach od daty utworzenia.

Osoba weryfikująca nie dokonuje na koncie Użytkownika żadnych zmian i poprawek.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce