Certyfikat “Bezpieczna Faktura” na stronę internetową

|
ID: 778304732
|
Kategorie: Usługi dodatkowe
Nie tylko kawa jest 2w1

Certyfikat bezpieczna faktura – najważniejsze informacje:

1. Jak działa Certyfikat Bezpieczna Faktura od IFIRMA?
2. Co zapewnia Certyfikat Bezpieczna Faktura?
3. Certyfikat Bezpieczne e-Faktura na stronę Twoją internetową
4. Jak pobrać certyfikat do IFIRMA?

 

„Bezpieczna faktura” chroni dokumenty wysyłane za pośrednictwem ifirma.pl. Faktury przekazywane e-mailem narażone są na ingerencję z zewnątrz. Dzięki zastosowanemu przez nas certyfikatowi bezpieczeństwa masz pewność, że wysłany przez Ciebie dokument dotrze do kontrahenta w niezmienionej formie.

Jak działa Certyfikat Bezpieczna Faktura od IFIRMA?

Faktury, które wysyłasz ze swojego konta ifirma.pl są zabezpieczone certyfikatem Enterprise ID. Jest on powszechnie rozpoznawalny w Internecie i zapewnia wiarygodną identyfikację nadawcy wiadomości. Dzięki rozszerzonej weryfikacji, potwierdzona zostaje tożsamość właściciela, e-mail oraz dane firmy.

Certyfikat zabezpiecza dokumenty w postaci e-faktur oraz PDF – czyli te, których używasz w ifirma.pl, zabezpiecza również sam e-mail. Daje również gwarancję odpowiedzialności finansowej.

Co zapewnia Certyfikat Bezpieczna Faktura?

Używany przez nas certyfikat gwarantuje, że dokument/e-mail, który wysyłasz (lub otrzymasz) z ifirma.pl nie był modyfikowany przez osoby trzecie. Enterprise ID chroni korespondencję przed przechwyceniem lub sfałszowaniem. Jest rozpoznawalny przez wszystkie przeglądarki internetowe, oraz produkty Microsoft. Wiadomość zabezpieczona naszym certyfikatem otrzymuje w programie do poczty elektronicznej status „zaufana”.

Zabezpieczenia Enterprise ID są stosowane, także przez banki przy podpisywaniu wiadomości oraz plików PDF z potwierdzeniem przelewu.

Możesz wyłączyć opcje bezpieczna faktura (dla samego dokumentu oraz dla e-maila), jednak stanowczo to odradzamy: Konfiguracja ➡ Faktury ➡ Domyślne ustawienia.

Certyfikat Bezpieczne e-Faktura na stronę Twoją internetową

Powiadom swoich kontrahentów, że e-faktury, które od Ciebie otrzymują, są bezpieczne. Jakie zalety ma certyfikat?

  • Bezpieczeństwo faktur — certyfikat zapewnia, że faktura nie została zmodyfikowana przez osoby trzecie, co zabezpiecza Cię, jako przedsiębiorcę przed oszustwami i nieuczciwymi kontrahentami.
  • Wiarygodność faktury — certyfikat zapewnia wiarygodność wystawionej przez Ciebie faktury w oczach kontrahenta, co ułatwia jej przyjęcie i rozliczenie.
  • Ułatwiona weryfikacja faktury — Twój kontrahent dzięki certyfikatowi może z łatwością przeprowadzić weryfikację faktury, co skraca czas rozliczeń.
  • Status „zaufana” w programie pocztowym — wiadomości opatrzone certyfikatem bezpieczna faktura otrzymują w programie pocztowym status „zaufana”, dzięki temu Twój kontrahent może mieć pewność, że wiadomość pochodzi z bezpiecznego źródła.
  • Pliki pdf dokumentów są zabezpieczone cyfrowo przed zewnętrzną ingerencją w ich treść. Zapewniają to mechanizmy SHA1 RSA (US Secure Hash Algorithm)

Do skorzystania z “Certyfikatu Bezpieczna Faktura” uprawnieni są wszyscy użytkownicy serwisu IFIRMA, korzystający z funkcji wystawiania faktur.

Certyfikat jest udostępniany nieodpłatnie.

Jak pobrać certyfikat do IFIRMA?

Umieszczenie Certyfikatu na Twojej stronie internetowej jest bardzo proste!

  • Krok pierwszy: Wybierz rozmiar i kolor certyfikatu.
  • Krok drugi: Pobierz kod i wklej na swoją stronę:
Certyfikat bezpieczne e-faktury dostarcza program do faktur ifirma.pl
<a href="https://www.ifirma.pl/program-do-faktur#certyfikat"><img src="https://www.ifirma.pl/images/certyfikat-faktury-100_01.png" alt="Certyfikat bezpieczne e-faktury dostarcza program do faktur ifirma.pl"></a>
Certyfikat bezpieczne e-faktury dostarcza program do faktur ifirma.pl
<a href="https://www.ifirma.pl/program-do-faktur#certyfikat"><img src="https://www.ifirma.pl/images/certyfikat-faktury-100_02.png" alt="Certyfikat bezpieczne e-faktury dostarcza program do faktur ifirma.pl"></a>
Certyfikat bezpieczne e-faktury dostarcza program do faktur ifirma.pl
<a href="https://www.ifirma.pl/program-do-faktur#certyfikat"><img src="https://www.ifirma.pl/images/certyfikat-faktury-150_01.png" alt="Certyfikat bezpieczne e-faktury dostarcza program do faktur ifirma.pl"></a>
Certyfikat bezpieczne e-faktury dostarcza program do faktur ifirma.pl
<a href="https://www.ifirma.pl/program-do-faktur#certyfikat"><img src="https://www.ifirma.pl/images/certyfikat-faktury-150_02.png" alt="Certyfikat bezpieczne e-faktury dostarcza program do faktur ifirma.pl"></a>
Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie tylko kawa jest 2w1

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce