Integracja wszystko.pl z IFIRMA

|
ID: 778305449
|
|
Nie musisz czytać pomocy
WAŻNE!

Platforma wszystko.pl zakończyła swoją działalność.
Od dnia 15.02.2024 r. wystawianie ofert i sprzedaż za pośrednictwem wszystko.pl nie będą możliwe. Z tego powodu integracja z tą platformą w naszym module e-commerce zostanie wkrótce wyłączona.

 

Czym jest wszystko.pl?

Wszystko.pl to zaawansowana platforma dla sprzedawców online, oferująca liczne udogodnienia i promocję. Dzięki bezpłatnemu dodaniu logo sklepu, można budować rozpoznawalność marki. Dodatkowo, udział w akcjach i projektach marketingowych zwiększa widoczność oferty. To idealne miejsce dla sklepów online, wspierające efektywną działalność handlową. Wybierający wszystko.pl sprzedawcy mogą następnie za pośrednictwem strony wystawiać swoje produkty w 12 kategoriach, a także skorzystać z opcji zintegrowania przez Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT, Comarch ERP XL oraz BaseLinkera.

Dodatkowo platformę wyróżnia brak kosztów związanych ze sprzedażą towarów lub usług. Respektowane są więc zasady 0% prowizji od sprzedaży w każdej kategorii oraz nie nakładanie opłat za prowadzenie konta. W rezultacie możliwe staje się oferowanie klientom produktów w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ciekawą opcją są też darmowe rozwiązania marketingowe oraz indywidualna opieka poszczególnych opiekunów kategorii w razie jakichkolwiek problemów.

Chociaż platforma w dużej mierze skupia się na zagwarantowaniu jak najlepszej obsługi sprzedawcom, jednocześnie dokładane są także starania, by ich klienci odczuwali możliwe najwyższy poziom satysfakcji związany z całym procesem zakupowym. Dlatego też rozwinięty został intuicyjny interfejs użytkownika umożliwiający sprawne przeprowadzanie transakcji wyłącznie ze zweryfikowanymi sprzedawcami. Jak wskazuje sama nazwa, wszystko.pl zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu produktów wystawianych zarówno przez rozpoznawalne marki, jak i lokalnych sprzedawców, przyciągając na strony coraz liczniejsze grupy nowych klientów. 

Integracja wszystko.pl z IFIRMA

Klienci prowadzący sprzedaż na platformie wszystko.pl mogą zintegrować swój sklep z systemem ksiegowym IFIRMA, dzięki czemu automatycznie pobiorą informację o złożonym w serwisie zamówieniu. Proces integracji jest szybki i prosty:

Rejestrujesz się (logujesz) w serwisie ifirma.pl

Przechodzisz do zakładki eCommerce -> Konfiguracja i naciskasz “Dalej“.

Integracja wszystko.pl

Z widocznej listy wybierasz wszystko.pl przyciskiem “Dalej“.

Integracja wszystko.pl

Uzupełniach niezbędne dane, które zostały podzielone na 3 segmenty: konfiguracja sklepu, opcje księgowania i ustawienia faktur.

Naciskasz przycisk “Zatwierdź”. I gotowe!

Integracja wszystko.pl
 
Po udanej integracji, zamówienia z wszystko.pl znajdziesz w zakładce eCommerce ➡ Lista Zamówień.

Obejrzyj instrukcję w formie wideo: link

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce