Integracja wszystko.pl z IFIRMA

w Integracje IFIRMA Tagi: e-commerceIntegracjesklep internetowywszystko.pl

Serwis wszystko.pl to uruchomiony w 2023 roku marketplace, który cały czas jest rozwijany przez twórców. Sprzedawcy mogą jednak już teraz zintegrować go z systemem IFIRMA.

O wszystko.pl

Prężnie rozwijająca się platforma e-commerce – wszystko.pl, to coraz częściej wybierane narzędzie do prowadzenia działalności handlowej przez internet, które przyniesie korzyści każdej wielkości firmie. Wybierający wszystko.pl sprzedawcy mogą następnie za pośrednictwem strony wystawiać swoje produkty w 12 kategoriach, a także skorzystać z opcji zintegrowania przez Comarch ERP Optima, Comarch ERP XT, Comarch ERP XL oraz BaseLinkera.

Dodatkowo platformę wyróżnia brak kosztów związanych ze sprzedażą towarów lub usług. Respektowane są więc zasady 0% prowizji od sprzedaży w każdej kategorii oraz nie nakładanie opłat za prowadzenie konta. W rezultacie możliwe staje się oferowanie klientom produktów w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ciekawą opcją są też darmowe rozwiązania marketingowe oraz indywidualna opieka poszczególnych opiekunów kategorii w razie jakichkolwiek problemów.

Chociaż platforma w dużej mierze skupia się na zagwarantowaniu jak najlepszej obsługi sprzedawcom, jednocześnie dokładane są także starania, by ich klienci odczuwali możliwe najwyższy poziom satysfakcji związany z całym procesem zakupowym. Dlatego też rozwinięty został intuicyjny interfejs użytkownika umożliwiający sprawne przeprowadzanie transakcji wyłącznie ze zweryfikowanymi sprzedawcami. Jak wskazuje sama nazwa, wszystko.pl zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu produktów wystawianych zarówno przez rozpoznawalne marki, jak i lokalnych sprzedawców, przyciągając na strony coraz liczniejsze grupy nowych klientów. 

Integracja wszystko.pl z IFIRMA

Klienci prowadzący sprzedaż na platformie wszystko.pl mogą zintegrować swój sklep z systemem ksiegowym IFIRMA, dzięki czemu automatycznie pobiorą informację o złożonym w serwisie zamówieniu. Proces integracji jest szybki i prosty:

Rejestrujesz się (logujesz) w serwisie ifirma.pl

Przechodzisz do zakładki eCommerce -> Konfiguracja i naciskasz “Dalej“.

Integracja wszystko.pl

Z widocznej listy wybierasz wszystko.pl przyciskiem “Dalej“.

Integracja wszystko.pl

Uzupełniach niezbędne dane, które zostały podzielone na 3 segmenty: konfiguracja sklepu, opcje księgowania i ustawienia faktur.

Naciskasz przycisk “Zatwierdź”. I gotowe!

Integracja wszystko.pl

Obejrzyj instrukcję w formie wideo: link

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły