Integracja eBay z IFIRMA

|
ID: 778305441
|
|
Nie tylko kawa jest 2w1

Jednym z najpopularniejszych marketplace na świecie jest serwis eBay. Wykorzystaj potencjał tej platformy w pełni, integrując go z naszym systemem księgowym IFIRMA.

Czym jest eBay?

eBay to światowa platforma e-commerce, która umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie różnego rodzaju produktów i usług. Jest to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych platform aukcyjnych na świecie.

eBay pozwala na handel zarówno nowymi, jak i używanymi przedmiotami, a użytkownicy mogą licytować produkty lub kupować je od razu za ustaloną cenę. To miejsce, gdzie można znaleźć szeroki wybór towarów i rozpocząć własny biznes online.

Faktura z eBay – sprawdź, jak rozliczyć fakturę wystawioną przez eBay za korzystanie z serwisu.

Integracja eBay z IFIRMA

Tak jak w przypadku innych platform sprzedażowych, dostępna jest integracja systemu księgowego IFIRMA z serwisem eBay. Rozwiązanie to pozwala sprzedawcom wystawiać różnego rodzaju faktury i rachunki. W celu uruchomienia integracji należy:

Zarejestrować się (zalogować) do serwisu ifirma.pl.

W zakładce eCommerce -> Konfiguracja nacisnąć przycisk “Dodaj”.

Integracja eBay

Ponownie nacisnąć przycisk “Dodaj” umiejscowiony pod logo eBay. 

Integracja eBay

Uzupełnić wymagane dane dotyczące: konfiguracji sklepu, opcji księgowania i ustawienia faktur.

Nacisnąć przycisk “Zatwierdź”.

Integracja eBay
 

Po udanej integracji, zamówienia z eBay znajdziesz w zakładce eCommerce ➡ Lista Zamówień.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie tylko kawa jest 2w1

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce