Integracja cStore z IFIRMA

|
ID: 778305454
|
|

Czym jest cStore?

CStore to specjalistyczne oprogramowanie przeznaczone do sprzedaży hurtowej online. Jego głównym celem jest automatyzacja procesów sprzedażowych poprzez bezproblemową integrację z różnymi programami finansowo-magazynowymi. Dzięki wdrożeniu rozwiązań CStore B2B, możliwe jest skuteczne zautomatyzowanie procesu przyjmowania zamówień, co przyczynia się do efektywności i sprawnego funkcjonowania działalności hurtowej.

 

Możesz zintegrować swój sklep z systemem księgowym IFIRMA, dzięki czemu sprawnie wystawisz różnego rodzaju faktury. Integracja przebiega w czterech prostych krokach:

1.W pierwszej kolejności zarejestruj się (lub zaloguj) do systemu ifirma.pl
2.Wybierz menu eCommerce ➡ Konfiguracja ➡ Dodaj

 


3. Z listy sklepów wybieramy cStore ➡ Dodaj

 


4. Uzupełnij niezbędne informacje, które zostały podzielone na trzy sekcje:

    • Konfiguracja sklepu – dane obejmują m.in. nazwę sklepu, adres url, login i hasło do konta w sklepie.
    • Opcje księgowania – należy zaznaczyć m.in. czy koszty wysyłki są/nie są przychodem firmy, domyślną stawkę VAT, datę sprzedaży, itp.
    • Ustawienia faktur – dzięki uzupełnieniu danych, takich jak seria numeracji, nie będziesz musiał wprowadzać ich każdorazowo przy zamówieniach.

 


Po uzupełnieniu danych, wykonaj test połączenia. Jeśli wypadnie pomyślnie, naciśnij zielony przycisk Zatwierdź.

Po udanej integracji, zamówienia z cStore znajdziesz w zakładce eCommerce ➡ Lista Zamówień.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy
Nie tylko kawa jest 2w1

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce