E-book Pracownicy

|
ID: 778305319
|
Kategorie: E-booki, Jak zacząć
|
Tagi: pracownicy
Nie tylko kawa jest 2w1

Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowy poradnik na temat obsługi modułu Pracownicy. Jeśli zatrudniasz pracowników na podstawie umów o pracę, zlecenie i dzieło, w zakładce Pracownicy możesz m.in. sporządzić umowę, zarejestrować pracownika do ZUS czy dopełnić formalności związanych z rozliczeniem rocznym pracownika na druku PIT-11. Wszystkie szczegóły opisaliśmy w poniższej publikacji. Mamy nadzieję, że zaprezentowane informacje rozwieją Twoje wątpliwości.

Główne rozdziały e-booka:

  1. Pulpit pracowników
  2. Lista pracowników
  3. Lista płac
  4. Rachunki
  5. Umowy
  6. Umowy archiwalne
  7. Karty pracowników
  8. Ewidencja czasu pracy
  9. Przeglądanie

 

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie musisz czytać pomocy

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce