Integracja Sky-Shop.pl z IFIRMA

|
ID: 778305436
|
|
Nie musisz czytać pomocy

Sky-Shop.pl to jedna z popularnych platform sklepów internetowych, oferująca liczne funkcje i integracje, w tym z systemem IFIRMA. Poznaj możliwości tego oprogramowania i dowiedz się, jak krok po kroku zintegrować go z naszym systemem księgowym.  

Czym jest Sky-Shop.pl?

Sky-Shop.pl to platforma do prowadzenia sklepów internetowych, a także prowadzenia sprzedaży na Allegro, czy też w dropshippingu. Oprogramowanie jest rozwiązaniem dedykowanym klientom, którzy oczekują profesjonalnej obsługi klienta, dużej liczby funkcji i integracji oraz dostosowanych pakietów abonamentowych, za które można płacić w trybie miesięcznym. Wśród zalet Sky-shop należy wymienić: 

 • 14-dniowy, bezpłatny okres testowy,
 • Integracje z Allegro i innymi marketplaces, 
 • 547 zintegrowanych hurtowni,
 • Nielimitowane wsparcie techniczne,
 • Dostęp do autorskiej bramki płatności Sky-Pay,
 • Wygodną aplikację mobilną, 
 • Dostęp do WebAPI sklepu. 

Zintegruj ifirma.pl ze Sky-Shop.pl

Integracja Sky-shop z systemem księgowym IFIRMA pozwala sprzedawcy wystawiać różnego rodzaju faktury i rachunki, a także wysyłać je bezpośrednio do klientów za pomocą e-maila. Taka integracja przebiega w prostych krokach.

Rejestracja (logowanie) w serwisie ifirma.pl

Przejście do zakładki eCommerce ➡ Konfiguracja i wybranie przycisku Dodaj.

Integracja Sky-Shop

Spośród dostępnych integracji wybierz Sky-Shop i naciśnij przycisk “Dodaj”. 

Integracja Sky-Shop

Uzupełnij dane niezbędne do prawidłowej konfiguracji sklepu – ta część składa się z trzech sekcji:

   • Konfiguracja sklepu – skyShop – w tym segmencie podajesz nazwę sklepu wyświetlaną w ifirmie, adres url, klucz API, itp.
   • Opcje księgowania – na tym etapie określasz, czy koszty wysyłki stanowią przychód firmy, czy sprzedaż nieudokumentowana fakturami ma być wliczana do limitu na kasę fiskalną, oraz wybierasz domyślnie wystawiony dokument do zamówienia.
   • Ustawienia faktur – w tej sekcji ustawiasz domyślne parametry faktur, dzięki czemu nie będziesz musiał ich wprowadzać każdorazowo przy ich wystawianiu.

Integracja Sky-Shop

W celu uzyskania klucza API należy zalogować się na swoim koncie na platformie SkyShop i przejść do zakładki Integracje ➡ WebApi sklepu.Skopiowany klucz wprowadź w odpowiednią rubrykę na koncie w ifirma.pl. Po uzupełnieniu wszystkich potrzebnych danych, wykonaj test połączenia. Jeśli wypadnie pomyślnie naciśnij Zatwierdź.

Po udanej integracji, zamówienia z SkyShop znajdziesz w zakładce eCommerce ➡ Lista Zamówień.

Jeśli informacji jakich szukasz nie znalazłeś w naszej bazie wiedzy - zadzwoń do nas 71 769 55 15 lub porozmawiaj z konsultantem na czacie . Możesz też napisać maila na bok@ifirma.pl. BOK jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 20:00.
Nie tylko kawa jest 2w1

Mobilnie. Wszędzie

Z ifirma.pl masz księgowość w swoim telefonie. Wysyłaj dokumenty, sprawdzaj salda i terminy online, gdziekolwiek jesteś. Aplikację znajdziesz na najpopularniejszych platformach.

Mobilnie

Ułatwienia dla e‑commerce

Wygodne integracje
Wygodne integracje

Program do faktur IFIRMA w prosty sposób zintegrujesz z Allegro i popularnymi platformami e‑commerce jak Shoper, WooCommerce czy PrestaShop.

Sprawdź wszystkie integracje →

Wygodne integracje
Płatności w jednym miejscu

ifirma.pl łączy się z urządzeniami fiskalnymi, pozwala na eksport przelewów do banku i zatwierdzanie ich jednym kodem, co znacznie usprawnia codzienną pracę i samodzielne księgowanie.

Wygodne integracje
Łatwe generowanie faktur

Dzięki integracji z bazą GUS ułatwiamy też wystawianie faktur – wystarczy, że wpiszesz NIP kontrahenta, a reszta danych uzupełni się automatycznie.

allegro integracja ecommerce
woocommerce integracja ecommerce
shoper integracja ecommerce
prestashop integracja ecommerce
shoplo integracja ecommerce
magento integracja ecommerce