Temat zawiera odpowiedzi, ma 1 ocenę i był aktualizowany przez  Marek 3 mies. temu.

Wyświetlono 1 wypowiedź (z 1)

 • Autor
 • #1612 Odpowiedź
   Marek

  Nie wiem czy ktoś to czyta bo forum wygląda na wymarłe ale postanowiłem wrzucić:
  1) Mimo wydrukowania paragonu fiskalnego pole “wystaw fakturę do paragonu” jest nieaktywne. Po najechaniu na przycisk pokazuje się informacja: “Fakturę będzie można wystawić po wydrukowaniu paragonu”
  Paragon dawno wydrukowany a pole cały czas wisi z tą informacją. Drukarka Posnet Thermal HD. Wydrukowanie faktury możliwe jest dopiero po przejściu na listę paragonów i wyszukanie odpowiedniego, trochę nie tak chyba to powinno wyglądać.
  2) Liczyłem na integracje kasy fiskalnej z magazynem jednak dalej to zupełnie dwa oddzielne źródła, czy na prawdę nie można tego zrobić? Daleko w tyle jesteście w tej materii w porównaniu do konkurencji. Czy w ogóle jest w przyszłości plan aby dogonić innych?
  3) Przy wypełnianiu dokumentu SAD i wpisaniu kwoty do wyliczenia podstawy VAT nie wylicza się automatycznie VAT, trzeba mimo wszystko wpisać go ręcznie. Moim zdaniem powinno się uzupełniać automatycznie jak w innych miejscach ifirma brutto/netto
  4) Po aktualizacji widzę w końcu nowe opcje płatności przy paragonach fiskalnych, nie ma przelewu ale jest chociaż “inna”. Tylko teraz mała sugestia – czy nie można dodać opcji domyślnej formy płatności? Przy większej ilości paragonów każdorazowe wybieranie rodzaju płatności jest bez sensu i czasochłonne. Duuużo bardziej wydajnie by było gdyby pojawiła się takowa opcja umożliwiająca wybór domyślnej.

Wyświetlono 1 wypowiedź (z 1)

Odpowiedź do: Sugestie i błędy…
Twoje informacje: