Formy płatności za usługi kurierskie dostępne w ifirma.pl to:

  • przelew bankowy – za przesyłki nadawane za pośrednictwem ifirma.pl obowiązuje płatność z góry. Całość kwoty wyliczonej po wprowadzeniu parametrów przesyłki należy przelać na wskazane konto bankowe. Po zaksięgowaniu wpłaty, udostępniona zostanie opcja umożliwiająca przesłanie zlecenia do realizacji (narzędzia ➡ usługi kurierskie ➡ przesyłki ➡ zamów kuriera). Przyspiesz proces zamówienia kuriera – wyślij potwierdzenie przelewu na bok@ifirma.pl.
  • mTransfer – za przesyłki nadawane za pośrednictwem ifirma.pl obowiązuje płatność z góry, dla posiadaczy konta bankowego w mBanku możliwe jest dokonanie płatności za pośrednictwem usługi mTransfer. Po zaksięgowaniu wpłaty, udostępniona zostanie opcja umożliwiająca przesłanie zlecenia do realizacji (narzędzia ➡ usługi kurierskie ➡ przesyłki ➡ zamów kuriera).
  • płatność za pobraniem – oznaczenia wyboru tej formy płatności należy dokonać na formularzu zamówienia przesyłki. Po zatwierdzeniu zlecenia usługi i przyjęciu jej do realizacji, płatność pobierana jest przez kuriera w gotówce od odbiorcy przesyłki, a następnie kwota pozostała po rozliczeniu z ifirma.pl zwracana jest na konto nadawcy przesyłki w ciągu 14 dni roboczych.

Czy artykuł był pomocny?

ifirma.pl - jk